Nemovitosti

k prodeji

Nemovitosti k prodeji 

prodej chalupa

Prodej chaty / chalupy 30 m², Řásná

Útulná chata nedaleko Telče - Řásná, okres Jihlava
v zastoupení majitele nabízíme k prodeji útulnou a pěkně zařízenou chatu na pomezí katastrů Vanov a Řásná v okrese Jihlava, nedaleko krásné Telče. Do chaty je přivedena nově elektřina, je vybudována toaleta, voda je minutu chůze. Okolí chaty je vhodné jak pro letní sporty - kolo,pěší turistika, krásný rybník. V zimě můžete na běžky a nedaleko je také sjezdovka. Nedaleká Telč nabízí mnoho kulturních akcí během celé letní sezóny. Chata je o rozloze 23m2, skládá se s předsíně a pokoje včetně kuchyňského koutu. Je zde spaní pro 4 osoby. Pozemek, který náleží k chatě je 272 m velký. Chata bude prodávána částečně vybavená, majitelé se rozhodli odvést pouze vnitřní posezení. Okolí chaty je přístupno, pro Vážné zájemce bude připraven den otevřených dveří.
Cena na vyžádání v kanceláři
prodej pozemku
V zastoupení klienta nabízíme pozemek v Košířích v blízkosti kulturního domu Poštovka. Pozemek je vhodný k budoucí výstavbě většího rodinného domu. K patě pozemku jsou přivedeny inženýrské sítě. Příjezdová komunikace bude dobudována díky současné výstavbě domů v sousedství - projekt Poštovka. K tomuto pozemku je zpracována studie, která je v souladu s urbanistickým řešením dané lokality a bude vážným zájemcům zaslána na emailovou adresu. Pozemek není zatížen žádným věcným břemenem ani zástavním právem smluvním. V současné době je pozemek veden jako ostatní plocha.
Cena na vyžádání v kanceláři
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 2+1 ve Veselí nad Moravou, který je ve 3. podlaží domu, který prošel celkovou rekonstrukcí. Jedná se o cihlový byt, kde se z předsíně vstupuje do koupelny s toaletou, pokoje a kuchyně, ze které je také vstup do druhého pokoje. I oba pokoje jsou propojeny dveřmi, při rekonstrukci je možné se rozhodnou, odkud bude vstup do druhého pokoje. V celém domě jsou nová plastová okna, dům je zateplen, je udělána nová fasáda. Před domem je vybudováno parkoviště. V případě zájmu zprostředkujeme kontakt na malou firmu z regionu, která se zabývá rekonstrukcí bytů a můžeme je doporučit na základě vlastní zkušenosti. Prohlídky na základě předchozí dohody s realitním makléřem.
1 600 000 CZK / za nemovitost
prodej bytu
Prostorný byt 2+1 s komorou o celkové rozloze 81 m2 se nachází ve 12. patře panelového domu s dvěma výtahy. V bytě jsou dva pokoje, každý o velikosti 20,6 m2, kuchyň o rozloze 14,8 m2, předsíň o rozloze 11,4m2, koupelna o výměře 3,2 m2, WC 1 m2, komora o velikosti 5,7 m2 a sklep 4 m2. Z bytu je nádherný výhled po okolí, kde jsou veškeré služby a také zdravotní středisko. Měsíční náklady na provoz bytu: plyn 230 Kč, elektřina 620 Kč, poplatky SVJ včetně tepla, teplé a studené vody, úklidu, pojištění a nákladů na společné prostory činí měsíčně 2500 Kč a fond oprav 1300 Kč (zálohy jsou ve výši 5000,- Kč). V bytě je zaveden internet a kabelová televize. Byt není zatížen hypotékou ani další jinou zástavou, je připraven ihned k předání.
2 050 000 Kč / za nemovitost

Prodej pozemku 746 m², Praha 10 - Záběhlice

ulice Milínská, Praha 10 – Záběhlice
Hledáte klidné místo uprostřed zeleně a přitom toužíte zůstat v Praze? Takové místo najdete v údolí potoka Botiče, nedaleko zámku v Záběhlicích. V zastoupení majitele nabízíme k prodeji pozemek o výměře 746 m2 v katastrálním území Záběhlice, v minimálně zastavěné lokalitě uprostřed zeleně. Pozemek je výborně udržovaný. Vjezd z veřejné komunikace, na pozemku je postavena garáž - 40m2. Pozemek vzniká rozdělením stávající parcely, majitelé si ponechávají druhou část, kde stojí i jejich nemovitost. Na pozemku je nutné vyvrtat studnu na vodu. Na pozemek je přivedena elektřina (do garáže), za pozemkem je kanalizace (cca 1,5 m) a také je v blízkosti pozemku přiveden plyn, takže lze vybudovat přípojku. Případné prohlídky prosím dohodněte osobně s makléřem.
Cena na vyžádání v kanceláři

Prodej pozemku 3550 m², Sázava, okres Benešov

Pozemek na výstavbu rekreakčního objektu u Sázavy
V zastoupení majitele nabízíme pozemek V Sázavě, v romantickém zákoutí řeky Sázavy pro výstavbu objektů k rekreačním účelům. Celková výměra pozemku je 3550m2, na pozemku je věcné břemeno chůze a jízdy. Při budoucí zástavbě musí zůstat 40% plochy na vsakování-zeleň. Budoucí zástavba musí být min. 2 m od hranice pozemku - pokud blíž, tak jen na základě udělení výjimky, která je zpoplatněna a dále platí, že rekreační objekty musí být ve vzdálenosti min 10 m ( pokud blíž, tak jen na základě udělení výjimky-zpoplatněno).
3 017 500 CZK / za nemovitost nebo 850 Kč za m²

Prodej pozemku 15 176 m², Jince

Jince – část obce Běřín / Pozemek pro individuální výstavbu
V zastoupení vlastníka nabízíme k prodeji pozemky v Jincích - katastrální území Běřín. Pozemky o rozloze 15176 m2 se nachází pod lesem, s krásným výhledem do údolí a na krajinu v brdském údolí řeky Litavky ohraničeném vrchy Koníčkem, Ostrým, Plešivcem a Pískem, asi 25 minut od Příbrami. V obci v současné době probíhá několik rekonstrukcí starších objektů a také výstavbě nových nemovitostí. Pozemek je přístupný ze silnice, přes území pozemku vede elektrické vedení.
6 829 200 Kč / za nemovitost
pozemek na prodej

Prodej pozemku 2190 m², Malá Úpa - část obce Horní Malá Úpa

Mimořádná investiční příležitost v krásné lokalitě Krkonoš
Prodej pozemku v oblíbené lokalitě pro letní i zimní rekreaci, kde je nejsnadnější výstup na Sněžku. V katastru obce se nachází také slavné Pomezní boudy a hraniční přechod do Polska. Obec Horní Malé Úpa má dnes necelých 100 stálých obyvatel a nachází se zde nabízený pozemek. Pozemek k prodeji je o výměře 2190 m2 včetně schváleného stavebního záměru a projektu na výstavbu objektu pro rodinnou rekreaci. Budova, která je koncipována jako jednopodlažní s obytným podkrovím a která bude mít tři apartmány a tři parkovací stání, je navržena o rozloze přízemí 16,9 x 20 m2 a patra 16 x 20 m2. Celkový zastavěná plocha činí 262 m2, obestavěný prostor objektem činí 1898m3. Přístup bude zajištěn samostatným vjezdem z přilehlé místní komunikace. Z lokality je nádherný výhled na Eliščino údolí a milovníci krásné přírody si toto místo zamilují. Více informací včetně technické specifikace bude vážným zájemcům poskytnuta při osobním setkání.
Cena na vyžádání v kanceláři
open house
Hledáte víkendový dům nebo inspirativní místo pro Vaši tvorbu? Toto očekávání může naplnit stylový dům, který po celkové rekonstrukci je koncipován jako "open space". Dům se nachází v místech, kde se od 7. století psaly dějiny naší země. To je malebná obec Okoř, která leží 15 km od centra Prahy v údolí Zákolanského potoka, nedaleko od letiště Václava Havla. Při posledním sčítání lidu měla obec 86 stálých obyvatel.​ Zastavěná plocha je 251m2 a zahrada o rozloze 556m2.​ Dům je vybaven kuchyňským koutem a krbem. V domě jsou dvě koupelny, v podkroví jsou dvě místnosti, jedna může být ložnice a druhá, která sousedí s tímto prostorem, šatnou. Pod domem je krásný kamenný sklep s klenutým stropem, který může být soukromou vinotékou. U domu je technická místnost na uložení zahradního nábytku a nářadí, kde je také plynový kotel na topení a ohřev vody.​ Dům má vlastní studnu, ve vsi není veřejná kanalizace, je zde jímka odpadních vod. ​ Ze zahrady je nádherný výhled na zříceninu hradu. Dům je připraven k okamžitému užívání.​ Nespornou výhodou je rychlá dostupnost Prahy.
13 950 000 Kč / za nemovitost

Prodané nemovitosti 

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 83 m², Praha 8 - Kobylisy

Krásný byt po celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví, velice dobře dostupný MHD.
PRODÁNO

Prodej domu v osobním vlastnictví 176 m², Hovorčovice, Středočeský kraj

Rodinný dům 5+KK s garáží na velmi klidném místě, dům je ve výborném technickém stavu. Ihned k nastěhování
PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 91 m², Praha 6 - Břevnov

Nádherný byt 2+kk velikosti 91,4 m2 včetně pracovny o výměře 14m2, v rezidenci Šafránka, která byla vybudována dle návrhu architekta Václava Lukase z bývalé zemědělské usedlosti. Jedná se o velmi zdařilý projekt s nádherným výhledem na Motol a Košíře.
PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 57 m², Příbram

Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě, před domem je zeleň osázená stromy. Slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem má 18,6 m2 a je situován na jih, ložnice 13,4m2, dětský pokoj 11,4m2. Všechny pokoje jsou samostatně přístupné z předsíně o výměře 7,6m2, jakož i koupelna a samostatné WC.
PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 61 m², Praha 5 - Hlubočepy, s garážovým stáním

Byt je o celkové rozloze 61,2 m2 se nachází ve třetím patře. Do bytu vstoupíte přes chodbu (5,3m2), kde jsou velké úložné prostory. Na levé straně je ložnice (16,0m2), na pravé straně obývací pokoj s kuchyňským koutem (30,9m2). Vstup do koupelny (2,9m2) je přímo z chodby. K bytu patří sklep o výměře 2,9 m2.
PRODÁNO

Vybrali jste si? Chcete koupit dům či byt? Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů