Nemovitosti

k prodeji

Nemovitosti k prodeji 

Bytové domy Liščí - Horní Bečva

Celý bytový komplex je navržen jako moderní, nízkonákladové bydlení.
SO01 A,B,C,D bytový dům - bytový dům je navržený se 4 mezonetovými byty 3+kk na obdélníkovém půdorysu rozměru 10,8 x 24,8 m. Objekt má sedlovou střechu se sklonem 40°. Domy A,C,D jsou orientovány hlavními průčelími severovýchod-jihozápad. Dům C je orientován jihovýchod-severozápad. V prvním nadzemní podlaží se nachází vstupní chodba, wc a hlavní obytná místnost s kuchyní a jídelnou. Na hlavní obytnou místnost navazují dřevěné terasy, které jsou navrženy po obou delších stranách objektu. Ze vstupní terasy je přístup do technické místnosti a menších zahradních skladů. Ze zadní terasy je přístup do větších zahradních skladů, které náleží jednotlivým bytům. Tyto sklady spolu s živými ploty tvoří pohledovou bariéru mezi bytovými jednotkami. V podkroví bytů se nachází koupelna se dvěma ložnicemi. Ložnice bočních bytů jsou prosvětleny arkýři umístěných na štítech objektu. Ostatní místnosti podkroví prosvětlují střešní okna. Fasáda štítů a zahradních skladů bude obložena dřevěným laťováním. Hlavní čelní a zadní stěna objektu bude omítnuta. Střecha bude pokryta tmavou šablonovou plechovou krytinou.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.
prodej chaty

Prodej chaty / chalupy 49 m², Ondřejov

Chata v Ondřejově s krásným výhledem do krajiny
V zastoupení klienta nabízíme chatu s bazénem v Ondřejově, v krásném kraji pana Lady. Toto místo je stále velmi mimořádné, proto zde najdete velmi známou hvězdárnu. a je stále velmi vyhledávaným letoviskem pro báječnou relaxaci či trvalý život nedaleko hlavního města. Chata stojí v zahradě s terasou a bazénem, s nádherným výhledem do údolí. V přízemí chaty najdete pokoj s kuchyňským koutem, předsíň, kde mžete při pěkném počasí otevřít široké dvojkřídlové dveře a zvětšíte obývací pokoj o terasu s posezením. V přízemí naleznete také plně vybavenou koupelnu, kde je také automatická pračka. V podkroví jsou dvě dvoulůžka, pracovní koutek a malé posezení. V kuchyňské lince je plynový sporák, ohřev vody elektrický bojler - 80l. V obývacím pokojem jsou také pěkné litinové kamna. V oblasti je dobrý příjem televizního signálu a také internetového spojení. Chata je po drobných úpravám možná pro celoroční užívání. Není zatížena žádným dluhem nebo věcným břemenem.
Cena na vyžádání, kontaktujte mě +420 607 523 476
prodej penzionu

Prodej penzionu 205 m², Horní Bečva

Dům po rekonstrukci na Horní Bečvě vhodný na penzion
V zastoupení klienta nabízíme prodej RD na Horní Bečvě, lokalita Liščí. Jedná se o dům po celkové rekonstrukci a přístavbě, ve kterém jsou dvě samostatné bytové jednotky 3kk, kdy je pouze společná malá chodba za vstupními dveřmi. V přízemí obou bytů je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a toaleta. V patře naleznete dvě ložnice. U domu je velká garáž, vhodná i pro karavan. Dům je po kompletní rekonstrukci, napojen na veřejný vodovodní řad, kanalizaci. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Na oknech jsou venkovní žaluzie. Dům bude v příštích dnech kolaudován. Dům se nachází v příjemné lokalitě Liščí, která je nedaleko centra obce, kde najdete veškeré služby - obchody, lékárnu, lékaře, restaurace, obecní úřad, zastávku autobusu. Nedaleko od domu vede cyklostezka, také je zde hodně příležitostí vyrazit v létě na túru do lesa či houby, v zimě na běžky.
14 750 000 Kč ( za nemovitost)
prodej penzionu

Prodej domu 205 m², Horní Bečva

Dvojgenerační RD na Horní Bečvě po rekonstrukci k prodeji
V zastoupení klienta nabízíme prodej dvojgeneračního RD na Horní Bečvě, lokalita Liščí. Jedná se o dům v e kterém jsou dvě samostatné bytové jednotky 3kk, kdy je pouze společná malá chodba za vstupními dveřmi. V přízemí obou bytů je velký obývací pokoj s kuchyňským koutem, koupelna a toaleta. V patře naleznete dvě ložnice. U domu je velká garáž, vhodná i pro karavan. Dům je po kompletní rekonstrukci, napojen na veřejný vodovodní řad, kanalizaci. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Na oknech jsou venkovní žaluzie. Dům bude v příštích dnech kolaudován. Dům se nachází v příjemné lokalitě Liščí, která je nedaleko centra obce, kde najdete veškeré služby - obchody, lékárnu, lékaře, restaurace, obecní úřad, zastávku autobusu. Nedaleko od domu vede cyklostezka, také je zde hodně příležitostí vyrazit v létě na túru do lesa či houby, v zimě na běžky.
14 750 000 Kč ( za nemovitost)

Prodej penzionu 320 m², Pozlovice

Dům v lázeňské obci Pozlovice nedaleko Luhačovic vhodný pro zřízení penzionu
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Pozlovic určený k rekonstrukci. Jedná se o krásnou lokalitu, která svým umístněním patří mezi deset nejlepších míst pro život v České republice. Obec je obklopena lesy a kopci, které jí dávají podhorský charakter, který přechází do úrodné roviny Slovácka. V roce 2001 byly Pozlovice zapsány na seznam lázeňských míst v České republice. To dává nabízenému domu velký potenciál do budoucna. Díky velikosti domu a dalším možnostem v podkroví lze zde vybudovat penzion nebo rodinný hotýlek. Také prostory ve dvoře umožňují vytvořit řemeslnou dílnu či zázemí pro hosty. I do Luhačovic je možno dojít i procházkou okolo přehrady, která je oblíbeným místem rekreace,. V domě jsou 3 velké pokoje v přízemí, koupelna a kuchyň, tři pokoje v patře, dále velký prostor půdy, kde lze vybudovat další obytný prostor. Ve dvoře se nachází garáž a hospodářské prostory, které je možno přebudovat na další garážové stání, řemeslnou dílnu apod. Unikátní je hluboký prostor bývalé chladírny, který sloužil na uložení ledu. Dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je zde přípojka plynu a elektřiny. V bezprostřední blízkosti je restaurace, obchod. Procházkou se dostanete nejen na přehradu, ale i do samotných Luhačovic. V nedalekých Luhačovicích je po celou lázeňskou sezónu bohatý kulturní život. Prohlídky po předchozí dohodě s makléřem.
4 990 000 CZK / za nemovitost

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 73 m², Trutnov

Prodej bytu 3+1 v Trutnově - ulice Zvonková
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví ve velmi příjemné, klidné lokalitě v Trutnově, Horní Staré Město. Bytová jednotka o celkové výměře 73m2 včetně balkonu, který má 3m2 se nachází v druhém podlaží domu s výtahem. V bytě jsou tři pokoje, které mají vstup s předsíně, kde se taky nachází koupelna, toaleta a malá komora. Pouze kuchyně je přístupná pouze z obývacího pokoje. K bytové jednotce náleží také sklepní kóje o velikosti 2,7m2 a před domem je dostatek neplacených parkovacích míst. Dům se nachází ve velmi klidné lokalitě, kde je spousta zeleně a v okolí jsou také veškeré potřebné služby. Obchodní dům Kaufland, restaurace, cukrárna, pošta, sportoviště, školka. V případě, že si byt pořídíte k investičním účelům, můžete ho převzít se současným nájemníkem který byt dlouhodobě využívá. Měsíční náklady na provoz bytu jsou velmi příznivé, předpis služeb činí 3 865,-- Kč, z toho je 2 121,- Kč fond oprav a 1200 vodné, stočné, teplo 1200,- Kč Na bytě není žádná zástava či jiné omezení.
3 669 900 CZK / za nemovitost

Prodej restaurace 377 m², Praha 8 - Karlín

Prodej restaurace formou převodu společnosti
V zastoupení klienta nabízíme přenechání pronájmu plně vybavené restaurace na velmi lukrativním místě v Praze – s sousedství Karlínského náměstí. Restaurace se nachází na ulici Sokolovská. Nájemní smlouva je uzavřena na dobu určitou, do 31. 12. 2035. Celkový prostor restaurace včetně potřebného zázemní je 377m2, výše měsíčního nájmu je 52.716,- Kč plus 6.100,- Kč záloha na služby. V letních měsících je možno zřídit zahrádku ve vnitrobloku po dohodě s SVJ, malá zahrádka je i před restaurací do ulice Sokolovská. Organizačně bude přenechání pronájmu provedeno prodejem společnosti, která má na tuto restauraci nájemní smlouvu. Restaurace byla nově vybavena před Covidem 19, po dobu pandemie byla uzavřena. Změna konceptu restaurace je možná. Odstupné je stanoveno ve výši 2,9 mil Kč (k jednání) Prohlídky po předchozí dohodě s makléřem.
2 900 000 CZK / za nemovitost
Jedinečná investiční příležitost. Na prodej stavební pozemek o výměře 6 tisíc m2 se zemědělskými budovami na krásném místě přímo v centru obce Kostomlaty pod Řípem. Jedná se o prodej na sebe navazujících pozemků o celkové výměře 9.755 m2. V obci je vlakové nádraží, v Praze jste vlakem za hodinu, autem je to cca půl hodina. V okolí krásné lesy a úrodná krajina. Pro bližší informace nebo sjednání prohlídky prosím kontaktujte makléřku.
8 480 000 CZK / za nemovitost

Prodej domu 320 m², Pozlovice

Velký dům nedaleko Luhačovic - v Pozlovicích - vhodný na penzion či vícegenerační bydlení
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům v centru Pozlovic určený k rekonstrukci. Jedná se o krásnou lokalitu, která svým umístněním patří mezi deset nejlepších míst pro život v České republice. Obec je obklopena lesy a kopci, které jí dávají podhorský charakter, který přechází do úrodné roviny Slovácka. V roce 2001 byly Pozlovice zapsány na seznam lázeňských míst v České republice. To dává nabízenému domu velký potenciál do budoucna. Díky velikosti domu a dalším možnostem v podkroví lze zde vybudovat vícegenerační bydlení, penzion nebo rodinný hotýlek. Také prostory ve dvoře umožňují vytvořit řemeslnou dílnu či zázemí pro hosty. I do Luhačovic je možno dojít i procházkou okolo přehrady, která je oblíbeným místem rekreace,. V domě jsou 3 velké pokoje v přízemí, koupelna a kuchyň, tři pokoje v patře, dále velký prostor půdy, kde lze vybudovat další obytný prostor. Ve dvoře se nachází garáž a hospodářské prostory, které je možno přebudovat na další garážové stání, řemeslnou dílnu apod. Unikátní je hluboký prostor bývalé chladírny, který sloužil na uložení ledu. Dům je připojen na veřejný vodovod a kanalizaci, je zde přípojka plynu a elektřiny. V obci najdete veškeré služby, obchod, restauraci, školku, školu, knihovnu. Působí zde také několik aktivních spolků. V nedalekých Luhačovicích je po celou lázeňskou sezónu bohatý kulturní život.
4 990 000 CZK / za nemovitost

Prodej domu 120 m², Horní Bečva

Prodej RD po rekonstrukci na Horní Běčvě - Liščí
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji rodinný dům na Horní Bečvě, lokalita Liščí - nedaleko od centra obce. Dům je po celkové rekonstrukci, má dvě podlaží. V přízemí je šatna, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice a koupelna s toaletou. V patře naleznete velkou ložnici, která by po drobných úpravách šla rozdělit na dvě ložnice, dále je tu místo pro jednu válendu, toaleta a umyvadlem. Elektřina je po rekonstrukci, voda napojena na veřejný řad a vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Součástí pozemku je také stavba bez čp - 24m2 (dílna, místo pro uložení nářadí atd), zastřešená pergola a na zahradě je menší bazén. Celková plocha zahrady je 696 m2, V blízkosti domu, v centru obce naleznete veškeré služby - obchody, lékaře, lékárnu, školu, školku, restaurace, městský úřad a zastávku autobusu.
8 990 000 Kč ( za nemovitost)

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 70 m², Praha

Byt 3+1 Praha Bohnice - ulice Poznaňská po zdařilé rekonstrukci
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, který je po dokončené rekonstrukci. Byt je ve 4 podlaží - třetím patře- s prostornou zasklenou lodžií s výhledem do zeleně. V bytě jsou nové podlahy, dveře, celkovou rekonstrukcí prošla koupelna a toaleta. Také na oknech jsou instalovány nové žaluzie. Topení a teplá voda je dodávána dálkově, v kuchyni je zaveden plyn. Kuchyně s jídelnou a obývací pokoj je orientován do zeleně, pod těmito okny je pouze pěší zóna a zásobování školky a školy. Samotný byt s lodžií je o výměře 70m2,k K bytu patří tři prostorné sklepní kóje o výměře 12m2 a v přízemí je společná kočárkárna. Dům prošel rekonstrukcí, byla provedena výměna oken. Také rozvody (voda, odpad) jsou celé nově vybudované. V letošním roce se bude dělat celková rekonstrukce vnitřních společných prostor. V okolí domu naleznete veškeré služby - obchodní dům Krakov, zdravotní středisko, školku, školu, kadeřníka. Nedaleká botanická zahrada je ideální místo pro příjemnou procházku. Je zde dobré spojení autobusem na stanici metra Kobylisy. Byt není zatížen žádnou zástavou či věcným břemenem. Měsíční provozní náklady (voda, topení, odpad, elektřina společných prostor, pojistné, úklid, fond oprav) činí - předpis SVJ 3.500,-- (z toho fond oprav 1.361,--)
6 700 000 CZK / za nemovitost

Prodej bytu 3+kk v družstevním vlastnictví 74 m², Praha (

Družstevní byt 3+kk/B v Praze 2 na Vinohradech
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji družstevní byt o dispozici 3+kk o velikosti 74 m2 s balkónkem. Byt se nachází v 1. patře domu s výtahem v ulici Tyršova, jen 300 metrů chůze od metra I.P.Pavlova. V bytě je předsíň, ze které je vstup do koupelny s toaletou a dále pak do obývacího pokoje s kuchyňským koutem, ze kterého je z jedné strany vstup do jednoho pokoje a naproti vstup do druhého pokoje. Byt je světlý a prostorný. Díky vyšším stropům působí velmi vzdušně. Orientace dvou pokojů je na východ, jeden pokoj pak je orientován na východ a na jih. Před bytem se nachází ještě společná chodba pro dva byty. Anuita je zcela splacena, převod do osobního vlastnictví ale Bytové družstvo neplánuje. Velmi nízké měsíční poplatky ve výši 1.050,-Kč plus energie (elektřina a plyn). Ideální investiční byt, tato lokalita je velmi žádaná na nájemní bydlení. Prohlídky bytu po předchozí dohodě s makléřem, možné jsou dopolední i odpolední hodiny až do podvečera.
7 370 000 CZK / za nemovitost

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 74 m², Praha 8 - Bohnice

3+1 Praha Bohnice po rekonstrukci v OV, ulice Poznaňská, Praha 8 – Bohnice
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, který prošel rekonstrukcí. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, koupelna i toaleta je nově vybudovaná, byt je vymalován a jsou zde nová světla. Také v celém domě jsou nová okna. Byt o rozloze 70m2 včetně lodžie se nachází v druhém poschodí, k bytu náleží dvě sklepní kóje. V bytě je dálkové topení, elektřina a v kuchyni také plyn. Celkové měsíční náklady na byt jsou cca 3,5 tisíc korun (předpis SVJ - závislé od počtu členů domácnosti) + elektřina. Na bytě není žádné omezení či zástava. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, školu, školku lékaře. 5 minut chůze je nákupní centrum Krakov. Autobusem se dostanete na metro Kobylisy. V okolí jsou dvě krásné zahrady - botanická a v psychiatrické léčebně a procházky do ZOO se také neomrzí. V domě není výtah.
PRODÁNO

Prodej chaty / chalupy 150 m², Hracholusky

Historická chalupa nedaleko Čertovy skály v obci Hracholusky
V zastoupení klienta nabízíme historickou chalupu ve vesnici Hracholusky u Berounky. Chalupa se skládá se dvou objektů - původního obytné chalupy, která je podsklepená a prošla celkovou rekonstrukcí. Jedná se o 60m2 zastavěné plochy, v přízemí najdete obývací světnici s plně vybavenou kuchyní a kachlovými kamny. Součástí kuchyňské linky je i myčka nádobí. Uprostřed objektu je malá vstupní hala se schodištěm do prvního patra a vstupem do koupelny s toaletou. Na druhé straně obývací světnice je menší pokoj s druhými kachlovými kamny - ložnice, knihovna.... Je zde výstup na terasu, která je vydlážděná a připravena na vybudování pergoly. V celém přízemí jsou vytápěné podlahy. V patře najdete dvě podkrovní ložnice - jednu menší, druhou velkou, která by šla rozdělit na dvě menší s tím, že jedna bude průchozí. I zde je menší koupelna. V druhém objektu, který vznikl rekonstrukcí hospodářského stavení je velký krb a místo např. pro kulečník, ping pong, stolní fotbal atd. K tomuto prostoru náleží menší kuchyňský kout s myčkou a v podkroví je možno vytvořit spaní pro návštěvy. Je zde také sociální zázemí přístupné ze dvora. Vodou je chalupa zásobena z vlastního zdroje. K domu ještě patří pozemek 663/2 - 71m2, Dům stojí na parcele 35/1 o výměře 596m2. Jedná se o velmi klidnou a malebnou vísku s minimálním provozem aut, která se nachází v chráněné krajinné oblasti a má necelých 100 obyvatel. Zahrada potřebuje větší údržbu, ale jistě se zde dá vykouzlit několik zákoutí k odpočinku a také malá užitná zahrada. V současné době je chalupa odpojena od dodávek elektrické energie, protože nebyla ze zdravotních důvodů majitele využívána. Tato bude zapojena před předáním novým vlastníkům. Pro více informací kontaktujte makléře na tel. +420 607 523 476
PRODÁNO

Prodej chaty / chalupy 33 m², Horní Bečva

Prodej chaty k rekonstrukci na Horní Bečvě
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji chatu - zastavěná plocha 33m2, plocha pozemku celkem 330 + 10m na druhé straně potoka. Chata je v klidném místě Horní Bečvy, obklopena lesem a potokem, nedaleko od hlavní cesty a cyklostezky. Chata je nedaleko od přehrady. V chatě je zavedena elektřina a má přiděleno číslo evidenční - 391. K chatě je třeba vybudovat mostek - zde bude k chatě přikoupen pozemek - cca 10m2. Na chatě není žádná zástava či jiné omezení a je to ideální příležitost rekonstrukcí tohoto objektu získat chatu v této velmi žádané lokalitě. Prohlídka možná po předchozí dohodě s makléřem.
PRODÁNO

Prodej jiných prostor 18 m², Praha 10 - Petrovice

Komerční prostor v osobním vlastnictví se vstupem z ulice, ulice Rezlerova, Praha 10 – Petrovice
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji komerční prostor v Praze Petrovicích, ulice Rezlerova o velikosti 18m2 s malou kuchyňkou a toaletou vhodný pro provozovnu služeb jako je nehtové studio, pedikúra, manikúra, kosmetika nebo malá kontaktní kancelář či učebna. Prostory jsou přístupny přímo z ulice, je zde přivedena elektrická energie, voda a odpad. Na jednotce nevázne žádné zástavní právo.
PRODÁNO

Prodej penzionu 120 m², Horní Bečva

Dům po celkové rekonstrukci na Horní Bečvě - vhodný pro provozování penzionu
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji dům na Horní Bečvě, lokalita Liščí - nedaleko od centra obce. Dům je po celkové rekonstrukci, má dvě podlaží. V přízemí je šatna, kuchyně s jídelnou, obývací pokoj, ložnice a koupelna s toaletou. V patře naleznete velkou ložnici, která by po drobných úpravách šla rozdělit na dvě ložnice, dále je tu místo pro jednu válendu, toaleta a umyvadlem. Elektřina je po rekonstrukci, voda napojena na veřejný řad, stejně tak kanalizace. Vytápění je zajištěno tepelným čerpadlem. Součástí pozemku je také stavba bez čp - 24m2 (dílna, místo pro uložení nářadí atd), zastřešená pergola a na zahradě je menší bazén. Celková plocha zahrady je 696 m2, V blízkosti domu, v centru obce naleznete veškeré služby - obchody, lékaře, lékárnu, školu, školku, restaurace, městský úřad a zastávku autobusu.
8 990 000 CZK / za nemovitost

Prodané nemovitosti 

prodej bytu černý most
Zrekonstruovaný byt 3+1, ulice Ciglerova, Praha 9 V zastoupení klienta nabízíme k prodeji pěkný, světlý byt v osobním vlastnictví 3+1 o celkové výměře 70m2 po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, komplexní rekonstrukcí prošla koupelna a toaleta. Také jsou zde udělány nové stropní podhledy, je vymalováno a v kuchyni je vše připraveno na instalaci kuchyňské linky. Do kuchyně je přiveden plyn a el. energie. Teplo a teplá voda je dodávána z centrálního zdroje. V domě jsou vyměněny okna (nová okna jsou plastová) a jsou udělány nové rozvody vody a odpadu (vše v plastu). Všechny pokoje jsou přístupny přímo z předsíně, stejně jako koupelna a samostatná toaleta. Kuchyň je přístupna z obývacího pokoje, stejně jako lodžie. Při rekonstrukci byla v předsíni instalována velká úložná skříň. Náklady na byt - předpis od SVJ je v měsíční výši 2.857,- Kč včetně fondu oprav. V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost, školku, dětské hřiště, zdravotní středisko, obchody, obchodní centrum Černý Most. U stanice metra Rajská zahrada jsou pravidelně farmářské trhy s pestrou nabídkou zeleniny, ovoce, mléčných výrobků, masa a masných výrobků. U domu je zastávka MHD (autobus) a také stanice metra Rajská zahrada je téměř u domu, což zaručuje velmi dobré spojení s centrem města. Před domem je velké parkoviště a od domu je také snadné napojení na okruh a dálnici na Liberec a Hradec Králové. Na bytě není žádná zástava či jiné právní omezení, je ihned připraven k užívání.
Prodáno

Prodej domu v osobním vlastnictví 224 m², Bousov

RD 5+1 s velkou vstupní halou, skleníkem a pergolou
V zastoupení klienta nabízíme dobře udržovaný rodinný dům v obci Bousov. Patrový dům o zastavěné ploše 130 m2 je podsklepený. Suterén je o celkové výměře 87,76 m2, přízemí o celkové výměře 100,38 a první patro o výměře 74,78 m2. Okna v pokojích jsou orientována jihozápadně, z domu je výhled na zříceninu hradu Lichnice a přes údolí na zámek Žleby. V domě jsou dvě koupelny, dvě toalety, dva balkony. Koupelny mají podlahové topení. Ve sklepě se nachází garáž, prádelna a kotelna (kotel na plyn a také na tuhá paliva) a dále prostory na uložení zavařenin, popř místo na malou vinotéku. Plynový kotel je napojen na venkovní čidlo (teploměr). V přízemí se nachází vstupní hala, kuchyně, obývací pokoj, ložnice či pracovna, sociální zařízení. V patře jsou tři pokoje a sociální zařízení. V domě jsou vyměněny okna. Zahrada je o výměře 770 m2. Na zahradě se nachází skleník, pergola s posezením, malá dílna. Dům je napojen na elektřinu, vodu, plyn. V současné době je budována kanalizace, připojení bude možné příští rok. Na domě jsou vyměněna okna a instalován nový kondenzační plynový kotel. Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou cca 4tis Kč. Na požádání zašleme odkaz na podrobné výkresy všech místností v domě. Prohlídky domu budou pro zájemce organizovány v neděli 23. 8. 2020 od 11.00 do 18.00 po předchozí dohodě s makléřem.
PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 75 m², Pardubice

ulice Sezemická, Pardubice – městská část Pardubice I
V zastoupení klienta nabízíme prostorný, slunný byt v cihlovém domě ve velmi příjemné lokalitě Pardubic nedaleko historického centra. Byt se nachází v prvním patře domu, který je po rekonstrukci - nová okna, střecha a dům je zateplen. Byt je prostorný, s malým balkonem do ulice a k bytu náleží také sklep. Celková plocha je 80m2 včetně balkonu a sklepu, samotný byt má 75m2. Byt má velmi dobře řešenou dispozici, všechny místnosti jsou přístupné z předsíně, kde je velká vestavěná skříň a botník. V kuchyni je moderní linka včetně všech spotřebičů. Z obývacího pokoje je vstup na balkon, což v letních měsících velmi příjemně otevírá obytný prostor. Vstup do ložnice či dětského pokoje je jak z předsíně, tak z obývacího pokoje. Rozměry jednotlivých pokojů: obývací pokoj 25,87, dětský pokoj či ložnice 17,69, kuchyň 13,50, předsíň 12,50, koupelna 3,78, toaleta 1,73. V bytě jsou plovoucí podlahy a dlažba. V okolí domu najdete veškerou potřebnou infrastrukturu, školku, školu, obchody, plavecký stadion, do historického centra se dostanete během 10 minut pěší chůzí. Před domem jsou bezplatné parkovací stání, ulice je tichá, není průjezdná, je slepá. Nespornou výhodou tohoto bytu je samostatné topení, nejen, že řídíte osobně výši své spotřeby, ale můžete si přitopit vždy, když máte pocit chladu a ukončit topnou sezonu dle svého rozhodnutí. Vzhledem k orientaci bytu - kuchyň východ, pokoje západ - část topení obstará sluníčko. Provozní náklady jsou nízké: plyn 1170, elektřina 670, platba SVJ 2000,- včetně fondu oprav. Zařízení kuchyně (kuchyňská linka) a předsíně (vestavěná skříň) jsou součástí ceny bytu. V případě zájmu vyřídíme i hypotéku. Byt je ve stavu, kdy stačí vzít klíče a nastěhovat se
PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 70 m², Praha 8 - Bohnice

ulice Poznaňská, Praha 8 – Bohnice
V zastoupení klienta nabízíme rekonstruovaný byt 3+1 na ulici Poznaňská, Praha Bohnice. Byt o celkové výměře 70m2 se nachází v rekonstruovaném domě, na každém patře jsou dvě bytové jednotky. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, koupelna a toaleta je po kompletní rekonstrukci. V pokojích jsou instalována nová světla, také v kuchyňském koutě je připraveno vše pro instalaci kuchyně. Za obývacím pokojem a jídelním koutem je zasklená lodžie, ze které je výhled do zeleně.
Prodáno

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 81 m², Příbram

Prostorný byt 2+1 s komorou o celkové rozloze 81 m2 se nachází ve 12. patře panelového domu s dvěma výtahy. V bytě jsou dva pokoje, každý o velikosti 20,6 m2, kuchyň o rozloze 14,8 m2, předsíň o rozloze 11,4m2, koupelna o výměře 3,2 m2, WC 1 m2, komora o velikosti 5,7 m2 a sklep 4 m2. Z bytu je nádherný výhled po okolí, kde jsou veškeré služby a také zdravotní středisko.
PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 83 m², Praha 8 - Kobylisy

Krásný byt po celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví, velice dobře dostupný MHD.
PRODÁNO

Prodej domu v osobním vlastnictví 176 m², Hovorčovice, Středočeský kraj

Rodinný dům 5+KK s garáží na velmi klidném místě, dům je ve výborném technickém stavu. Ihned k nastěhování
PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 57 m², Příbram

Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě, před domem je zeleň osázená stromy. Slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem má 18,6 m2 a je situován na jih, ložnice 13,4m2, dětský pokoj 11,4m2. Všechny pokoje jsou samostatně přístupné z předsíně o výměře 7,6m2, jakož i koupelna a samostatné WC.
PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 61 m², Praha 5 - Hlubočepy, s garážovým stáním

Byt je o celkové rozloze 61,2 m2 se nachází ve třetím patře. Do bytu vstoupíte přes chodbu (5,3m2), kde jsou velké úložné prostory. Na levé straně je ložnice (16,0m2), na pravé straně obývací pokoj s kuchyňským koutem (30,9m2). Vstup do koupelny (2,9m2) je přímo z chodby. K bytu patří sklep o výměře 2,9 m2.
PRODÁNO

Kontaktujte mě. 

Antonín Tvrdoň, realitní makléř. Vaše důvěra zavazuje. 

Vybrali jste si? Chcete koupit/prodat dům či byt? Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů