Nemovitosti

k prodeji

Nemovitosti k prodeji 

Bytové domy Liščí - Horní Bečva

Celý bytový komplex je navržen jako moderní, nízkonákladové bydlení.
SO01 A,B,C,D bytový dům - bytový dům je navržený se 4 mezonetovými byty 3+kk na obdélníkovém půdorysu rozměru 10,8 x 24,8 m. Objekt má sedlovou střechu se sklonem 40°. Domy A,C,D jsou orientovány hlavními průčelími severovýchod-jihozápad. Dům C je orientován jihovýchod-severozápad. V prvním nadzemní podlaží se nachází vstupní chodba, wc a hlavní obytná místnost s kuchyní a jídelnou. Na hlavní obytnou místnost navazují dřevěné terasy, které jsou navrženy po obou delších stranách objektu. Ze vstupní terasy je přístup do technické místnosti a menších zahradních skladů. Ze zadní terasy je přístup do větších zahradních skladů, které náleží jednotlivým bytům. Tyto sklady spolu s živými ploty tvoří pohledovou bariéru mezi bytovými jednotkami. V podkroví bytů se nachází koupelna se dvěma ložnicemi. Ložnice bočních bytů jsou prosvětleny arkýři umístěných na štítech objektu. Ostatní místnosti podkroví prosvětlují střešní okna. Fasáda štítů a zahradních skladů bude obložena dřevěným laťováním. Hlavní čelní a zadní stěna objektu bude omítnuta. Střecha bude pokryta tmavou šablonovou plechovou krytinou.
Pro více informací kontaktujte realitního makléře.

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 73 m², Praha 8 - Troja

3+KK v krásné lokalitě Praha Troja, nedaleko od Bohnické vyhlídky, ulice U Pentlovky, Praha 8 – Troja
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 3kk v klidné lokalitě Prahy Troji - nedaleko Bohnické vyhlídky. Jedná se o byt ve druhém podlaží, který je připraven k okamžitému nastěhování, nebo zde můžete realizovat svou představu o bydlení, jak ukazují přiložené vizualizace. V bytě najdete krásný prostor kuchyně, obývacího pokojem, kde můžete bez problémů vytvořit pěkný jídelní kout. Na podlaze, stejně jako v ložnicích jsou parkety. Bytové jádro bylo majiteli přestavěno, koupelna i toaleta jsou zděné. Dům prošel rekonstrukcí, jsou zde nová okna a dům je zateplen. Topení a teplá voda je z dálkového zdroje. V okolí najdete veškeré služby potřebné pro spokojený život. Školku, školu, dětské hřiště, obchody včetně nákupního centra Krakov, zdravotní středisko. Autobusové spojení na stanici metra Kobylisy a nádraží Holešovice zajistí rychlé spojení s centrem města. A procházky v botanické zahradě a ZOO se nikdy neomrzí. Měsíční náklady na byt jsou zálohy ve výši - předpis SVJ 4.200,-- Kč a elektřina 1.500,--, fond oprav 605,-- Kč Na bytě nejsou žádné věcná břemena či jiné omezení. Byt je k dispozici ihned po přepisu na KN. Prohlídky bytu po předchozí dohodě s makléřem v pátek 21.1 od 9.30 do 11.30 a ve středu 26. 1. od 15.30 do 18.00 hod po předchozí dohodě s makléřem.
Cena na vyžádání, kontaktujte mě +420 607 523 476

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 74 m², Praha 8 - Bohnice

3+1 Praha Bohnice po rekonstrukci v OV, ulice Poznaňská, Praha 8 – Bohnice
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji byt 3+1 v osobním vlastnictví, který prošel rekonstrukcí. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, koupelna i toaleta je nově vybudovaná, byt je vymalován a jsou zde nová světla. Také v celém domě jsou nová okna. Byt o rozloze 70m2 včetně lodžie se nachází v druhém poschodí, k bytu náleží dvě sklepní kóje. V bytě je dálkové topení, elektřina a v kuchyni také plyn. Celkové měsíční náklady na byt jsou cca 3,5 tisíc korun (předpis SVJ - závislé od počtu členů domácnosti) + elektřina. Na bytě není žádné omezení či zástava. V okolí najdete veškerou občanskou vybavenost, školu, školku lékaře. 5 minut chůze je nákupní centrum Krakov. Autobusem se dostanete na metro Kobylisy. V okolí jsou dvě krásné zahrady - botanická a v psychiatrické léčebně a procházky do ZOO se také neomrzí. V domě není výtah.
PRODÁNO

Prodej chaty / chalupy 150 m², Hracholusky

Historická chalupa nedaleko Čertovy skály v obci Hracholusky
V zastoupení klienta nabízíme historickou chalupu ve vesnici Hracholusky u Berounky. Chalupa se skládá se dvou objektů - původního obytné chalupy, která je podsklepená a prošla celkovou rekonstrukcí. Jedná se o 60m2 zastavěné plochy, v přízemí najdete obývací světnici s plně vybavenou kuchyní a kachlovými kamny. Součástí kuchyňské linky je i myčka nádobí. Uprostřed objektu je malá vstupní hala se schodištěm do prvního patra a vstupem do koupelny s toaletou. Na druhé straně obývací světnice je menší pokoj s druhými kachlovými kamny - ložnice, knihovna.... Je zde výstup na terasu, která je vydlážděná a připravena na vybudování pergoly. V celém přízemí jsou vytápěné podlahy. V patře najdete dvě podkrovní ložnice - jednu menší, druhou velkou, která by šla rozdělit na dvě menší s tím, že jedna bude průchozí. I zde je menší koupelna. V druhém objektu, který vznikl rekonstrukcí hospodářského stavení je velký krb a místo např. pro kulečník, ping pong, stolní fotbal atd. K tomuto prostoru náleží menší kuchyňský kout s myčkou a v podkroví je možno vytvořit spaní pro návštěvy. Je zde také sociální zázemí přístupné ze dvora. Vodou je chalupa zásobena z vlastního zdroje. K domu ještě patří pozemek 663/2 - 71m2, Dům stojí na parcele 35/1 o výměře 596m2. Jedná se o velmi klidnou a malebnou vísku s minimálním provozem aut, která se nachází v chráněné krajinné oblasti a má necelých 100 obyvatel. Zahrada potřebuje větší údržbu, ale jistě se zde dá vykouzlit několik zákoutí k odpočinku a také malá užitná zahrada. V současné době je chalupa odpojena od dodávek elektrické energie, protože nebyla ze zdravotních důvodů majitele využívána. Tato bude zapojena před předáním novým vlastníkům. Pro více informací kontaktujte makléře na tel. +420 607 523 476
PRODÁNO

Prodej chaty / chalupy 33 m², Horní Bečva

Prodej chaty k rekonstrukci na Horní Bečvě
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji chatu - zastavěná plocha 33m2, plocha pozemku celkem 330 + 10m na druhé straně potoka. Chata je v klidném místě Horní Bečvy, obklopena lesem a potokem, nedaleko od hlavní cesty a cyklostezky. Chata je nedaleko od přehrady. V chatě je zavedena elektřina a má přiděleno číslo evidenční - 391. K chatě je třeba vybudovat mostek - zde bude k chatě přikoupen pozemek - cca 10m2. Na chatě není žádná zástava či jiné omezení a je to ideální příležitost rekonstrukcí tohoto objektu získat chatu v této velmi žádané lokalitě. Prohlídka možná po předchozí dohodě s makléřem.
PRODÁNO

Prodej jiných prostor 18 m², Praha 10 - Petrovice

Komerční prostor v osobním vlastnictví se vstupem z ulice, ulice Rezlerova, Praha 10 – Petrovice
V zastoupení klienta nabízíme k prodeji komerční prostor v Praze Petrovicích, ulice Rezlerova o velikosti 18m2 s malou kuchyňkou a toaletou vhodný pro provozovnu služeb jako je nehtové studio, pedikúra, manikúra, kosmetika nebo malá kontaktní kancelář či učebna. Prostory jsou přístupny přímo z ulice, je zde přivedena elektrická energie, voda a odpad. Na jednotce nevázne žádné zástavní právo.
PRODÁNO

Prodané nemovitosti 

prodej bytu černý most
Zrekonstruovaný byt 3+1, ulice Ciglerova, Praha 9 V zastoupení klienta nabízíme k prodeji pěkný, světlý byt v osobním vlastnictví 3+1 o celkové výměře 70m2 po celkové rekonstrukci. Byt se nachází ve 4 patře panelového domu. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, komplexní rekonstrukcí prošla koupelna a toaleta. Také jsou zde udělány nové stropní podhledy, je vymalováno a v kuchyni je vše připraveno na instalaci kuchyňské linky. Do kuchyně je přiveden plyn a el. energie. Teplo a teplá voda je dodávána z centrálního zdroje. V domě jsou vyměněny okna (nová okna jsou plastová) a jsou udělány nové rozvody vody a odpadu (vše v plastu). Všechny pokoje jsou přístupny přímo z předsíně, stejně jako koupelna a samostatná toaleta. Kuchyň je přístupna z obývacího pokoje, stejně jako lodžie. Při rekonstrukci byla v předsíni instalována velká úložná skříň. Náklady na byt - předpis od SVJ je v měsíční výši 2.857,- Kč včetně fondu oprav. V okolí domu naleznete veškerou občanskou vybavenost, školku, dětské hřiště, zdravotní středisko, obchody, obchodní centrum Černý Most. U stanice metra Rajská zahrada jsou pravidelně farmářské trhy s pestrou nabídkou zeleniny, ovoce, mléčných výrobků, masa a masných výrobků. U domu je zastávka MHD (autobus) a také stanice metra Rajská zahrada je téměř u domu, což zaručuje velmi dobré spojení s centrem města. Před domem je velké parkoviště a od domu je také snadné napojení na okruh a dálnici na Liberec a Hradec Králové. Na bytě není žádná zástava či jiné právní omezení, je ihned připraven k užívání.
Prodáno

Prodej domu v osobním vlastnictví 224 m², Bousov

RD 5+1 s velkou vstupní halou, skleníkem a pergolou
V zastoupení klienta nabízíme dobře udržovaný rodinný dům v obci Bousov. Patrový dům o zastavěné ploše 130 m2 je podsklepený. Suterén je o celkové výměře 87,76 m2, přízemí o celkové výměře 100,38 a první patro o výměře 74,78 m2. Okna v pokojích jsou orientována jihozápadně, z domu je výhled na zříceninu hradu Lichnice a přes údolí na zámek Žleby. V domě jsou dvě koupelny, dvě toalety, dva balkony. Koupelny mají podlahové topení. Ve sklepě se nachází garáž, prádelna a kotelna (kotel na plyn a také na tuhá paliva) a dále prostory na uložení zavařenin, popř místo na malou vinotéku. Plynový kotel je napojen na venkovní čidlo (teploměr). V přízemí se nachází vstupní hala, kuchyně, obývací pokoj, ložnice či pracovna, sociální zařízení. V patře jsou tři pokoje a sociální zařízení. V domě jsou vyměněny okna. Zahrada je o výměře 770 m2. Na zahradě se nachází skleník, pergola s posezením, malá dílna. Dům je napojen na elektřinu, vodu, plyn. V současné době je budována kanalizace, připojení bude možné příští rok. Na domě jsou vyměněna okna a instalován nový kondenzační plynový kotel. Celkové měsíční náklady na provoz domu jsou cca 4tis Kč. Na požádání zašleme odkaz na podrobné výkresy všech místností v domě. Prohlídky domu budou pro zájemce organizovány v neděli 23. 8. 2020 od 11.00 do 18.00 po předchozí dohodě s makléřem.
PRODÁNO

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 75 m², Pardubice

ulice Sezemická, Pardubice – městská část Pardubice I
V zastoupení klienta nabízíme prostorný, slunný byt v cihlovém domě ve velmi příjemné lokalitě Pardubic nedaleko historického centra. Byt se nachází v prvním patře domu, který je po rekonstrukci - nová okna, střecha a dům je zateplen. Byt je prostorný, s malým balkonem do ulice a k bytu náleží také sklep. Celková plocha je 80m2 včetně balkonu a sklepu, samotný byt má 75m2. Byt má velmi dobře řešenou dispozici, všechny místnosti jsou přístupné z předsíně, kde je velká vestavěná skříň a botník. V kuchyni je moderní linka včetně všech spotřebičů. Z obývacího pokoje je vstup na balkon, což v letních měsících velmi příjemně otevírá obytný prostor. Vstup do ložnice či dětského pokoje je jak z předsíně, tak z obývacího pokoje. Rozměry jednotlivých pokojů: obývací pokoj 25,87, dětský pokoj či ložnice 17,69, kuchyň 13,50, předsíň 12,50, koupelna 3,78, toaleta 1,73. V bytě jsou plovoucí podlahy a dlažba. V okolí domu najdete veškerou potřebnou infrastrukturu, školku, školu, obchody, plavecký stadion, do historického centra se dostanete během 10 minut pěší chůzí. Před domem jsou bezplatné parkovací stání, ulice je tichá, není průjezdná, je slepá. Nespornou výhodou tohoto bytu je samostatné topení, nejen, že řídíte osobně výši své spotřeby, ale můžete si přitopit vždy, když máte pocit chladu a ukončit topnou sezonu dle svého rozhodnutí. Vzhledem k orientaci bytu - kuchyň východ, pokoje západ - část topení obstará sluníčko. Provozní náklady jsou nízké: plyn 1170, elektřina 670, platba SVJ 2000,- včetně fondu oprav. Zařízení kuchyně (kuchyňská linka) a předsíně (vestavěná skříň) jsou součástí ceny bytu. V případě zájmu vyřídíme i hypotéku. Byt je ve stavu, kdy stačí vzít klíče a nastěhovat se
PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 70 m², Praha 8 - Bohnice

ulice Poznaňská, Praha 8 – Bohnice
V zastoupení klienta nabízíme rekonstruovaný byt 3+1 na ulici Poznaňská, Praha Bohnice. Byt o celkové výměře 70m2 se nachází v rekonstruovaném domě, na každém patře jsou dvě bytové jednotky. V bytě jsou nové podlahy, vnitřní dveře, koupelna a toaleta je po kompletní rekonstrukci. V pokojích jsou instalována nová světla, také v kuchyňském koutě je připraveno vše pro instalaci kuchyně. Za obývacím pokojem a jídelním koutem je zasklená lodžie, ze které je výhled do zeleně.
Prodáno

Prodej bytu 2+1 v osobním vlastnictví 81 m², Příbram

Prostorný byt 2+1 s komorou o celkové rozloze 81 m2 se nachází ve 12. patře panelového domu s dvěma výtahy. V bytě jsou dva pokoje, každý o velikosti 20,6 m2, kuchyň o rozloze 14,8 m2, předsíň o rozloze 11,4m2, koupelna o výměře 3,2 m2, WC 1 m2, komora o velikosti 5,7 m2 a sklep 4 m2. Z bytu je nádherný výhled po okolí, kde jsou veškeré služby a také zdravotní středisko.
PRODÁNO

Prodej bytu 3+1 v osobním vlastnictví 83 m², Praha 8 - Kobylisy

Krásný byt po celkové rekonstrukci v osobním vlastnictví, velice dobře dostupný MHD.
PRODÁNO

Prodej domu v osobním vlastnictví 176 m², Hovorčovice, Středočeský kraj

Rodinný dům 5+KK s garáží na velmi klidném místě, dům je ve výborném technickém stavu. Ihned k nastěhování
PRODÁNO

Prodej bytu 3+kk v osobním vlastnictví 57 m², Příbram

Byt se nachází ve velmi klidné lokalitě, před domem je zeleň osázená stromy. Slunný obývací pokoj s kuchyňským koutem má 18,6 m2 a je situován na jih, ložnice 13,4m2, dětský pokoj 11,4m2. Všechny pokoje jsou samostatně přístupné z předsíně o výměře 7,6m2, jakož i koupelna a samostatné WC.
PRODÁNO

Prodej bytu 2+kk v osobním vlastnictví 61 m², Praha 5 - Hlubočepy, s garážovým stáním

Byt je o celkové rozloze 61,2 m2 se nachází ve třetím patře. Do bytu vstoupíte přes chodbu (5,3m2), kde jsou velké úložné prostory. Na levé straně je ložnice (16,0m2), na pravé straně obývací pokoj s kuchyňským koutem (30,9m2). Vstup do koupelny (2,9m2) je přímo z chodby. K bytu patří sklep o výměře 2,9 m2.
PRODÁNO

Kontaktujte mě. 

Antonín Tvrdoň, realitní makléř. Vaše důvěra zavazuje. 

Vybrali jste si? Chcete koupit/prodat dům či byt? Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů