Pronajmu Vaši nemovitost

do měsíce solventnímu nájemci

Pronajmu Vaši nemovitost do měsíce solventnímu nájemci. Vaše důvěra zavazuje. 

Každý rozhovor o pronájmu se zpravidla brzy stočí na téma nájemců a negativních zkušeností. Mít v bytě nájemce, který již několik měsíců neplatí, ničí nemovitost nebo obtěžuje svým chováním sousedy, to je pro pronajímatele zásadní problém, který si vyžádá spousty času na řešení, pevné nervy a končí běžně nedobytným dluhem v řádu desítek tisíc korun. Někteří pronajímatelé dokonce na nájemce definitivně zanevřeli.

S požadavkem o pronájem své nemovitosti se na mě obracejí jak majitelé činžovních domů, tak majitelé, kteří mají ve svém vlastnictví jeden nebo několik málo bytů. Specializuji se na pronájem bytů a domů v Praze a v jejím blízkém okolí.

Při prvním kontaktu s pronajímatelem se nejdříve snažím vzájemně se poznat, zjistit očekávání od pronájmu, vysvětlím základní procesy, dám doporučení, které zvýší nájemné či zrychlí sehnání nájemce, dále vysvětluji moji strategii prověřování nájemce, díky které jsem schopný doporučit slušného, platícího a dlouhodobého nájemce. Poté již pracuji samostatně podle předem domluveného postupu a zpravidla nejpozději do měsíce doporučím klientovy do nemovitosti solventního nájemce a pokračuji fází přípravy nájemní smlouvy a předání nemovitosti.

Určitě můžete mít zkušenosti s pronájmem přes realitku. Tyto zkušenosti nemusejí být dobré, buďto neměli dostatek zájemců nebo doporučili neplatiče a podobně, tak si to raději pronajímáte sami. Stejně tak jako je potřeba vybírat nájemce, se musí vybírat i realitní makléř, ten kvalitní je schopen službu udělat tak, abyste byli spokojeni.

Co pro Vás udělám

  • příprava nemovitosti na prezentaci tak, aby byla pro nájemce atraktivní
  • zatraktivnění připravené nemovitosti a nafocení profesionálním fotografem
  • doporučení pronajímateli úpravy ceny se zohledněním změn na trhu nájemného
  • mnohonásobné zdroje zájemců (databáze, lokální marketing, spolupráce s dalšími RK, sociální sítě atd.)
  • výběr pouze solventního zájemce
  • zpracování kvalitní nájemní smlouvy, zprocesování předání nemovitosti a převodu služeb

Kontaktujte mě. 

Antonín Tvrdoň, realitní makléř. Vaše důvěra zavazuje. 

Chcete pronajmout dům, byt či pozemek?

Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů