Nemovitosti

k pronájmu

Nemovitosti k pronájmu

pronájem zenklova

Pronájem nájemního domu 75 m², Praha 8 - Libeň

Obchodní prostor Praha 8 - ulice Zenklova
Nabízíme k dlouhodobému pronájmu obchodní prostor na ulici Zenklova, blízko tramvajové zastávky a Úřadu městské části Prahy 8. Jedná se o obchodní prostor v přízemí, s velkým výkladem do ulice. Plocha nabízeného prostoru je 75m2. Majitel preferuje v vzorkovnu, showroom, případně kavárnu. Ne restaurace a večerka. Kauce ve výši 3 měsíčních nájmů, provize 1 měsíční nájem.
Měsíční nájem bez služeb činí 26.000,- Kč, cena za služby cca 4000,-- dle provozované činnosti.
pronájem kanceláře
2 spojené kanceláře se nachází v historickém centru Prahy - na Malé straně, v hotelu SAX. Kanceláře jsou vybaveny nábytkem - pracovní stoly, křesílka, konferenční stolek, policová knihovna, přípoj internetu. Kanceláře se nachází v podzemním podlaží, přístupné jsou výtahem či po schodišti. Kanceláře mají společný uzamykatelný vchod- Vhodné pro činnost s menším počtem návštěvníků. Upozornění: kanceláře jsou v -1 patře, je tam velmi limitovaný mobilní signál, který bude posílen dle operátora nájemce. K dispozici je pevná linka a připojení k internetu. Také sociální zařízení a voda je pouze v přízemí hotelu, u kanceláří není možno vybudovat odpad.
Nájemné je 7.500,- Kč měsíčně + 2.500,- Kč paušální platba za služby.
pozemek k pronajmu
Pozemky o výměře 1969 m2 se nachází na rohu ulic Toužimská a Hrušovická a jsou přístupné (vjezd) z ulice Hrušovická. Pozemky jsou oploceny, nachází se na okraji zastavěné zóny, v blízkosti Leteckých opraven a Letiště Letňany. Tyto pozemky jsou na hlavní spojnici z Kbel do Letňan. Pozemek byl vyčištěn od náletových keřů. Pozemek je vhodný pro lokální zahradní centrum.
15 Kč / m² / měsíc

Chcete si pronajmout dům, byt či komerční prostory?

Napište mi!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů