Open House na Okoři 

designový dům na prodej 

 

Open House proběhl již 7. 4. Jak probíhal si můžete přečíst na mém blogu   

Pro individuální prohlídku mě prosím kontaktujte. 

Nabízíme prohlídku unikátně řešeného domu v blízkosti hradu Okoř. Je to místo, které je velmi úzce spjato s našimi dějinami, a také tato lokalita byla za První republiky vyhledávaným rekreačním místem vyššími společenskými kruhy.

Dům, který Vám chceme představit, je po rekonstrukci a byla zde udělána přístavba, jejíž součástí je druhá koupelna, malý pokoj a dvě šatny. V domě je lokální plynové topení, vlastní zdroj vody, elektřina.

Vnitřní prostory domu jsou pojaty velmi moderně – jedná se o otevřený koncept s výjimečným prostorem, kde dominuje zvýšené podlaží s krbem a vysokým stropem. Dům má dvě francouzská okna do zahrady, která v letních měsících spojí obytný prostor s venkovním, ze kterého je půvabný výhled na zříceninu hradu. Ze zahrady je vstup do krásného sklepa s původní kamennou klenbou, který přímo vybízí ke zřízení vinotéky.

Dům může být ideálním místem pro ateliér, možná i v kombinaci s malou galerií, nahrávacím studiem, dokonalým místem pro komponování. Je to také investiční příležitost pro vybudování penzionu.

Ale pokud chcete utéci před shonem velkoměsta a být mu přesto nablízku, tak tento dům splní Vaše očekávání. Může se stát jak Vaším novým domovem, tak i výjimečným místem k víkendové relaxaci.

Atmosféru místa kromě hradu podtrhuje i to, že všechny domy v této části Okoře mají podobný venkovský design. 

Celková užitná plocha je cca 178 m2

Cena za nemovitost: 14 997 000 Kč

Více informací o domě také naleznete ZDE

Nákup bytu nebo domu není to, co bychom dělali každý den. Je to rozhodnutí, které ovlivní chod celé rodiny na dlouhou dobu. Budeme mít nové sousedy, časem doby mnohdy i nové přátele, děti mohou začít navštěvovat novou školu, sžívat se s novým kolektivem.

A mnoho inzerátů vypadá dost podobně. Všichni prodávající si přejí zdůraznit klady prodávané nemovitosti. Proto je důležité vybranou nemovitost navštívit, pořádně si ji prohlídnout a třeba jen tak chvilku posedět, abych nasáli atmosféru místa, které má být našim novým domovem.

Vzhledem k tomu, že si uvědomuji, jak důležité rozhodnutí je nákup nemovitosti, a protože jsem od přírody velmi konzervativní osoba, rozhodl jsem se pro zájemce o možnou koupi dvou nemovitostí, které momentálně nabízím, připravit OPEN HOUSE aneb den otevřených dveří.

 

Již brzy zveřejním bližší informace k dalšímu Open House. 

 

Chcete vědět více? Kontaktujte mě!

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů