Pojďte k nám do týmu.

Budete pracovat pro jednu z nejsilnějších značek nejen na českém trhu.

Buďte součástí skvělé party a dělejte práci, která Vás bude bavit 

Máte rádi smysluplnou práci a kontakt s lidmi? Chcete být pánem svého času a zároveň se neustále pracovně posouvat? Přidejte se do našeho týmu kanceláře RE/MAX City. Korporátní smýšlení u nás nehledejte. Váš věk a ani to, že máte malé děti, pro nás nebude překážkou... My dokážeme ocenit každého, kdo se pro práci nadchne. 

Nabízíme

  • zázemí silné a respektované značky na poli realit 
  • profesní růst, propracovaný systém školení, mentoring zkušených kolegů
  • budete časově nezávislí, bude záležet jen na Vás, jak si práci a čas rozvrhnete
  • finanční ocenění, které bude odrážet Vaši práci 
  • a hlavně super tým, který vždy poradí a pomůže

 

 

Oslovilo Vás to? Zašlete mi svoje CV. Všem zájemcům se ozvu zpět. Děkuji. 

Antonín Tvrdoň, ředitel kanceláře

Jaké jsou cesty do realitního světa? Poznejte své budoucí kolegy... 

Dagmar Havlová

realitní makléř a majitelka kanceláře
Psal se rok 2009 a já byla po šesti letech mateřské a poprvé jsem odvedla obě děti z domova, jedno do první třídy do školy a druhé do první třídy do školky. Věděla jsem, že do bývalé práce se nevrátím, přestože jsem měla štěstí a tu možnost jsem měla. Ale chodit domů nejdřív v půl sedmé večer nešlo dohromady ani s tím, v kolik končí školka, ani s mou představou odpoledního času s dětmi. O rok před tím jsme kupovali chalupu a mě ta práce okolo shánění nemovitosti a pak následného procesu prodeje moc bavila. Takže ke konci mateřské už jsem měla jasno, že bych chtěla dělat reality. Tak už jsem si jen vybrala značku RE/MAX a zavolala do kanceláře podle adresy, abych to měla na hezkém místě a ne daleko od domova. Je to jedenáct let a stále jsem v RE/MAXu, děti docela vyrostly a já jsem vděčná, že jsem mohla spoustu času strávit s nimi, všechny prázdniny, ředitelská volna, nemoci, nemusela jsem řešit, kdo za mě půjde do práce, většina věcí šla pořešit z domova od počítače a schůzky se holt musely někdy odložit podle potřeby rodiny. Pro své klienty dělám stále ráda, z některých se postupem času stali i přátelé a já mám radost, když se řada spokojených klientů rok od roku rozšiřuje.
Antonín Tvrdoň

Antonín Tvrdoň

realitní makléř a ředitel kanceláře
Stál jsem před velkým rozhodnutím, co dál. Věděl jsem, že nechci zůstat v oboru a pracovat pro „konkurenci“. Vyzkoušel jsem si pár pracovních pohovorů. Poté, když se mnou vedla pohovor „náborářka“ mladší než moji potomci s téměř nulovou pracovní zkušeností a pohledem, který jasně říkal, co tu ještě v Tvém věku chceš, jsem propadal trochu beznaději. Ani nemůžu říci, že krizi středního věku, to bych lhal sám sobě, ten už byl pryč…. A během pár dnů jsem věděl, že reality mohou být tou smysluplnou cestou. Jsou místem, kde můžu zúročit všechny dovednosti z velké globální společnosti, ale mám i prostor se nadechnout a realizovat své nápady a myšlenky, a to hlavně rychle s plnou osobní odpovědností za výsledek své práce. A tak jsem se ocitl mezi partou úžasných lidí, kteří neříkají, že něco nejde, ale často řeknou, zkus to udělat tak…
radek šmída

Radek Šmída

realitní makléř
Nedávno jsem dostal otázku, jak jsem se dostal k realitám. Práce v realitách totiž nikdy nepatřila do mých vysněných prací. Měl jsem vždy rád matematiku a logické myšlení, které mě zprvu přivedlo k počítačům, a začal jsem pracovat v telekomunikacích. S kamarády jsme spřádali myšlenky o nějakém vlastním podnikání. Byla to doba, kdy mnoho z nás četlo knihy jako „Bohatý táta, chudý táta“ a já se rozhodl pivní debaty realizovat v praxi....Tak jsem postupně vplul do celé problematiky realitního trhu. Nejen investičních nemovitost a jejich následného pronájmu, ale také prodeje bytů, domů a pozemků. A protože jsem člověk, který má rád logické myšlení, nebráním se přijímat výzvy…
zdeňka janočková

Ing. Zdeňka Janočková

realitní makléř
Proč reality? Vyrostla jsem v rodinném domě a od malička jsem tátovi pomáhala při opravách a předělávkách. S manželem jsme pak při studiu postavili vlastníma rukama chalupu pod Kralickým Sněžníkem v Orlických horách. Získané dovednosti mě naučily dívat se na nemovitost jinýma očima. Očima, které „vidí pod omítku a pod podlahu“. I proto mě reality baví. Znám je. Jsou to konkrétní hmatatelné věci. Akcie, podílové listy ani obchody na burze mě nikdy nelákaly.