Představuji realitní kancelář City Estates

Už jsem si myslel, že ve svém věku nebudu mít před sebou žádnou větší výzvu. No člověk míní, doba vše mění.

A vlastně by se dalo říct, že je to tak trochu uzavření kruhu. Po roce 89 jsem začínal jako OSVČ, pak jsme začali s partou nadšenců budovat firmu, která provozovala velkoobchod a maloobchody s potravinami. A byla to tvrdá škola. A dobrá škola.

Po té, co jsem na konci roku 1994 prodal svůj podíl, začal jsem pracovat zase od základů v  nadnárodní společnosti. A byla to doba dalších výzev. Učit se novým věcem, pracovat na angličtině, a hlavně pochopit, že korporátní prostředí má své vlastní zákonitosti. Že občas je vnitřní zákazník více komplikovaný než skutečný zákazník – ten většinou umí dobře popsat své potřeby. Bylo to výživných 22 let. Někdy pěkných, někdy méně…A to je jako vždy o lidech a jejich nastavení, zda slova jsou v souladu s činy… Ale to je jiný příběh, tomu se nechci dnes věnovat.

Když jsem začal pracovat v realitách, což by mne vůbec nenapadlo, kam mě život zavane, měl jsem pocit, že už se budu starat jen o své klienty a trochu více odpočívat – pořád se rozšiřuje počet knih v knihovně, které si jednou přečtu. Pak přišla výzva. Převzít v polovině běhu rozběhlou franšízu. A zase začal kolotoč – seznámit se s procesem administrace, tvorba webu, nábor nových kolegů a pomoc jim s přípravou na zkoušku realitního makléře dle nového zákona. A u toho zvládnout měsíčně tři až čtyři prodeje či nájmy. A naráz jsem byl spokojen, neb jsem byl v jednom kole. A to mám rád, pak jsem jako ryba ve vodě.

A rok se s rokem sešel, franšíza doběhla a stáli jsme před rozhodnutím, zda koupit dalších pět let, nebo jít svou cestou, budovat lokální značku rodinného charakteru. Po zralém uvážení zvítězilo řešení lokální rodinné značky. A tak se narodila kancelář City Estates, Vaše realitní kancelář s domečkem v logu. S domečkem, který znázorňuje pevné základy, bezpečnost, pocit jistoty a stability.

City Estates s.r.o., Vaše realitní kancelář

A tak jdeme zase do toho. Nejen vybudovat značku, ale všem klientům dát pocit pohody a bezpečí, aby na proces prodeje rádi vzpomínali. Já jsem vždy potěšen, když se klienti vrací a já mohu říci, že jsem jejich osobní či rodinný realiťák.

A v žádném případě se ani neuzavíráme před dalšími spolupracovníky. Rádi s Vámi probereme všechny úskalí naší práce a v případě Vašeho vážného zájmu Vám nabídneme maximální podporu pro start nové kariéry.

Antonín Tvrdoň, realitní makléř City Estates s.r.o., antonin.tvrdon@cityestates.cz

City Estates tým

 

Řešíte právě prodej, pronájem nemovitosti? Kontaktujte mě, rád Vám poradím. 

Antonín Tvrdoň, realitní makléř