Nově v nabídce. Zcela mimořádná vila s bazénem v Praze Šeberově.

V zastoupení klienta nabízíme luxusní vilu s bazénem o podlahové ploše 1 093 m2 v Praze Šeberově, která skrývá velký potenciál pro nového majitele. Může zde být výjimečné bydlení pro rodinu se zázemím pro setkávání s přáteli a rodinou, může zde být bydlení pro rodinu a zázemí pro firmu – kanceláře, místo pro jednání s klienty nebo reprezentativní prostory společnosti pro eventy. Může zde být luxusní klub.

Přehráním videa souhlasíte se zásadami ochrany osobních údajů YouTube.

Zjistit vícePovolit video

Vila je jedinečná nejen svou architekturou, ale také svým umístněním. Je velmi dobře přístupná, přesto je od hlavní cesty stíněna dalším objektem. To dává vile velkou výhodu soukromí, jak pro majitele, tak pro hosty. Dalším velkým bonusem je dostatek parkovacích míst – tři místa v garáži, čtyři místa pod přístřeškem u vchodu do domu a dalších přibližně dvanáct míst na zpevněných plochách v okolí domu.

Samotná vila má tři podlaží, 35 místností a 6 koupelen. V celém domě jsou dřevěné podlahy v kombinaci s italskou dlažbou. V domě je rozvod antény TV do všech místností, bezdrátový internet, domácí telefon, telefonní přípojky a dům i zahrada jsou monitorovány bezpečnostním systémem.

V části obývacího pokoje, v kuchyni a v koupelnách v podkroví je podlahové topení. Celý dům má velké množství prosklených ploch, které dělají celou vilu velmi příjemně osvětlenou přírodním světlem. Okna jsou vyrobena z kvalitních materiálů s dvojskly, mezi kterými je napuštěn speciální plyn pro dobrou tepelnou i zvukovou izolaci.

Suterén s krytým bazénem

V suterénu najdete krytý bazén, Whirlpool, prostor pro saunu a tělocvičnu, několik míst pro kanceláře a technické zázemí domu – špičkově vybavenou kotelnu, prádelnu, skladové prostory.  V celém suterénu jsou zvýšená, otevírací okna. Suterén je vybaven velkokapacitní vzduchotechnikou pro bazén, který má protiproud. Velikost bazénu je 10x4m.

Užitná plocha suterénu je 365 m2.

Přízemí s terasou

Srdcem domu je přízemí. Do domu vstoupíte vždy suchou nohou, parkování auta u hlavního vchodu do domu je pod velkým podloubím. Celé přízemí je koncipováno jako místo pro společný život, případně pro společenské aktivity. Obývací pokoj tvoří opticky propojené prostory jídelny, obývacího pokoje, krbové místnosti. Celý tento prostor má tři dominanty. Prosklený půlkruh, za kterým je velká terasa, jídelnu s velkým kulatým stolem až pro 12 osob a nádherné masívní dřevěné schodiště do 2 nadzemního podlaží. 

Orientace proskleného průčelí obývacího pokoje je orientováno od východu na západ. To zajišťuje sluníčko po celý den.

Součástí obývacího pokoje je i krbová místnost s mramorovým krbem, italskou dlažbou na podlaze a dvěma okny. Místo pro krásné zimní večery.

Důraz celého přízemí je kladen na pocit vzdušnosti a světlosti, což zajišťuje nejen velikost prostoru, ale také množství oken. Na podlaze je kvalitní dřevěná podlaha z dovozového vykládaného tvrdého dřeva. Přilehlá terasa má 118 m2, je ve tvaru půlkruhu a je určena k relaxaci ve slunných dnech.

Prostorná kuchyně

Kuchyně, která je za jídelnou a je přístupna také z obývacího pokoje, je prostorná, dobře vybavená a zvládne přípravu i občerstvení pro velkou společnost.

Celková podlahová plocha prvního nadzemního podlaží je 384 m2.

V patře

V druhém nadzemním podlaží se nachází ložnice a pracovny, vše přístupné z prostorné centrální haly, kam se dostanete po masívním dřevěném schodišti. Pracovny jsou zde dvě, menší a jedna velká, dále zde najdete hlavní ložnici s prostornou koupelnou, kde je sprchový kout i hydromasážní vana. Součástí této ložnice jsou dvě šatny a je zde také prostorný balkon.

Dalším pokojem je pokoj pro hosty se samostatnou koupelnou a dvě ložnice, které jsou spojeny další společnou koupelnou. Koupelny jsou provedeny v italském designu – vysoce kvalitní dlažba i obklady.

Na podlahách v pokojích jsou podlahy z tvrdého dřeva, stejně jako všechny dveře jsou vyrobeny z kvalitního dřeva.

Podlahová plocha druhého nadzemního podlaží je 344 m2.

Garáž

Nedílnou součástí nabízeného objektu je garáž s dílnou, vzdálená přibližně 10 m od domu, o celkové ploše 90 m2. Součástí garáže je i sociální zázemí. Bylo zde zamýšleno s vybudováním bytové jednotky o velikosti 77 m2. Je zde provedena kvalitní příprava pro tuto stavbu. Základová deska, kanalizace, voda a plynová přípojka.

V garáži můžou parkovat až tři auta standardní velikosti, světlost garáže umožňuje zaparkovat i vyšší auto, auto s auto boxem. V okolí domu je rozlehlý pozemek o celkové výměře 2 646 m2.

Nespornou výhodou je dobrá občanská vybavenost, školka, škola, polyfunkční hřiště s možností minigolfu, volejbalu, tenisu a samozřejmě je zde i dětské hřiště. V okolí Šeberova je množství cyklostezek. Další velkou výhodou je spojení na metro C – stanice Opatov. Je to pouze jedna zastávka autobusem, který má zastávku 200 m od domu. Další výhodou je nájezd na D1 a na pražský okruh.

Díky velikosti domu, garáže a pozemku se nabízí více možností prodeje, které s Vámi rádi prodiskutujeme osobně.

Pro další jednání mě prosím kontaktujte Antonín Tvrdoň, realitní makléř, antonin.tvrdon@cityestates.cz

For english version please click here

 

Řešíte právě prodej, pronájem nemovitosti? Kontaktujte mě, rád Vám poradím. 

Antonín Tvrdoň, realitní makléř